Klub

Partnerzy

 • Bank Zachodni WBK

  Bank świadczy usługi za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich jak również poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie z misją „Pomagamy klientom w codziennych sukcesach”. Priorytetem Santander Bank Polska jest zadowolenie i lojalność klientów, stąd Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi.
  Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander, posiadającej znaczący udział w 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach (Hiszpania, Polska, Wielka Brytania, Portugalia, USA, Chile, Brazylia, Argentyna, Meksyk i Niemcy).
  Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.

 • AAUDIOSŁUCH

  Firma Aaudiosłuch – Centrum Aparatów Słuchowych zajmuje się profilaktyką słuchu w szerokim zakresie, poprzez badania słuchu, dobór wysokozaawansowanych cyfrowych aparatów słuchowych- zausznych i wewnątrzusznych. Pracownicy firmy to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na jakość i profesjonalizm prowadzonych badań oraz doboru aparatów słuchowych. Prowadzimy darmowe przeglądy aparatów słuchowych oraz udoskonalamy dopasowanie aparatów słuchowych, które wymagają doświadczenia i doskonałej znajomości sztuki dopasowania aparatu słuchowego. Jest również możliwość wypożyczenia aparatów słuchowych i przetestowania ich w środowisku, w którym przebywasz.

 • Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

  Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji (POSiR) są Samorządowym Zakładem Budżetowym Miasta Poznania powołanym do zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców Poznania w dziedzinie sportu i rekreacji. Jego funkcjonowanie nadzoruje Prezydent Miasta Poznania poprzez Wydział Sportu.

  Oferta POSiR przygotowywana jest tak, aby tworzyć doskonałe warunki treningowe dla młodych sportowców zawodowych oraz pozwolić poznaniakom uprawiać amatorsko szeroki wachlarz dyscyplin sportowych. Niezależnie od pory roku, każdy może znaleźć dla siebie miejsce z dogodną infrastrukturą, aby uprawiać dowolną aktywność fizyczną.

 • Urząd Miasta Poznania

  Wydział Sportu UMP prowadzi sprawy dotyczące dotyczące upowszechniania sportu, rekreacji, krajoznawstwa, oraz sportu osób niepełnosprawnych, szkolenia sportowego dzieci i młodzieży, koordynacji inwestycji i remontów obiektów sportowych i rekreacyjnych, promocji Miasta poprzez sport, rekreację i organizację prestiżowych imprez sportowych. Sprawuje nadzór nad Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji oraz Pływalnią Miejską Atlantis, klubami i związkami sportowymi mającymi siedzibę w Mieście, z wyjątkiem związków sportowych o zasięgu ogólnokrajowym. Wydział prowadzi postępowania w sprawach zatwierdzania regulaminów strzelnic sportowych oraz organizacji masowych imprez sportowych oraz przeprowadza ich kontrolę, a także prowadzi postępowania dotyczące wpisu do ewidencji klubów sportowych nieprowadzących działalności gospodarczej.

 • Alumart

  Alumart jest wiodącą  firmą w Polsce specjalizującą się w produkcji aluminiowych tabliczek znamionowych, opisowych, inwentaryzacyjnych i innych.

  Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zoptymalizować proces produkcyjny by zaspokoić coraz wyższe wymagania klientów. Stosowana przez firmę technologia pozwala na kolorowe nadruki w aluminium anodowanym z zachowaniem wieloletniej gwarancji.

   

 • Alfa Biuro Rachunkowe Mirosława Rynowiecka

  Biuro rachunkowe Alfa zapewnia kompleksową obsługę księgową, podatkową oraz finansową podmiotów gospodarczych w zakresie usług księgowych, doradztwa podatkowego oraz spraw pracowniczych. W imieniu swoich klientów dba o prawidłowe sporządzanie i terminowe składanie deklaracji, raportów oraz wszystkich czynności wymaganych przez polskie prawo podatkowe.

 • FVG Doradztwo Gospodarcze

  FVG Doradztwo Gospodarcze® realizuje projekty w średnich i dużych przedsiębiorstwa w Polsce, których celem jest podwyższenie konkurencyjności podmiotu na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Dzięki przeprowadzanym audytom zewnętrznym potrafimy zdiagnozować przyczynę problemu, usunąć problem i zapobiec pojawieniu się w przyszłości. Rekomendowane działania mają charakter naprawczy jak również prewencyjny.