Klub

Zarząd klubu

 • Karol Siliwoniuk

  Prezes zarządu

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Prowadzi własną firmę. Współtwórca i jeden z założycieli klubu. Od 13 roku życia trenował taekwondo olimpijskie, reprezentant kadry narodowej. Do futbolu trafił w swoje 25 urodziny na trening Kozłów Poznań. Doświadczenie futbolowe zdobywał jako zawodnik oraz trener grup juniorskich i seniorskich. Aktualnie jest członkiem sztabu szkoleniowego kadry narodowej, która przygotowuje się do The World Games 2017 we Wrocławiu.

 • Bartłomiej Kimnes

  Wiceprezes zarządu

  Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Właściciel firmy konsultingowej zajmującej się doradztwem informatycznym. Jeden z pomysłodawców i założycieli klubu. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Początkowo z koszykówką, od 2009 roku z futbolem amerykańskim. Karierą rozpoczynał jako zawodnik Kozłów Poznań. Doświadczenie futbolowe zdobywał jako zawodnik oraz trener grup juniorskich i seniorskich.

 • Marcin Tylski

  Skarbnik

  Współtwórca i jeden z założycieli klubu. Z futbolem amerykańskim związany od 2008 roku, początkowo jako zawodnik Kozłów Poznań. Od 2012 roku czynny zawodnik oraz jeden z trenerów drużyny seniorskiej oraz juniorskiej Patriotów.