Klub

Misja klubu

Od samego początku istnienia K.S. Patrioci Poznań zarząd za cel przyjął budowę organizacji w oparciu o harmonijny rozwój sportowy, infrastrukturalny oraz organizacyjny.

Jesteśmy głęboko przekonani, że źródło przyszłego sukcesu sportowego leży w organicznej pracy z najmłodszymi zawodnikami. Szczególnie istotne są dla nas popularyzacja futbolu amerykańskiego wśród młodzieży szkolnej i praca z młodymi zawodnikami.

Od samego początku było dla nas jasnym, że aby móc szkolić zawodników na najwyższym możliwym poziomie potrzebne jest profesjonalne zaplecze trenigowe. Obecnie dzięki uprzejmości POSiR Golęcin możemy korzystać  z jednego z niewielu w kraju boisk zaprojektowanych z myślą o naszej dyscyplinie. Powstanie boiska było możliwe dzięki współpracy w ramach projektu rewitalizacji stadionu na poznańskim golęcinie – „Sportowy Golaj” .

Nasz sukces organizacyjny niemożliwy byłby bez wsparcia pełnych poświęcenia, działających bezinteresownie menedżerów, specjalistów kreacji wizerunku oraz pełnych pasji wolontariuszy. Dziękujemy za Wasz wkład w budowę Klubu!