4. urodziny klubu!

MS 21 października 2016

19 października obchodziliśmy 4 rocznicę istnienia naszego klubu! Natomiast w piątek, 21 października na domowym stadionie Patriotów oficjalnie świętowaliśmy to wydarzenie. Jak co roku był to również czas podsumowań minionego sezonu oraz wręczenia nagród dla wyróżnionych zawodników.

Prezes Patriotów Poznań, Karol Siliwoniuk rozpoczął ceremonię od podziękowań dla wszystkich zrzeszonych wokół klubu. Podsumował i pogratulował osiągnięcia obydwu składów. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli juniorzy, którzy w ubiegłym sezonie w debiucie w formule PLFA J-11 wywalczyli tytuł wicemistrza. Następnie głos zabrał Patrick Perrigue, trener główny drużyny seniorskiej, który podsumował dokonania klubu w tym roku, a z ramienia naszych kibiców przemówił pan Andrzej Kwiatkowski – prezes naszego Fanklubu!

W następnej części nastąpiło wręczenie nagród dla wyróżnionych zawodników. W tym roku po raz pierwszy sami zainteresowani głosowali na swoich kolegów. Wręczenie statuetek dla każdej z sekcji poprzedziły klipy z najlepszymi zagraniami z poprzedniego sezonu.

W drużynie juniorskiej wyróżnienia otrzymali:

Team MVP – Witek Gajewski
Defensive MVP – Krzysztof Spychała
Offensive MVP – Maurycy Wawrzyniak
Most Improvement Player – Olek Rochowiak
Rookie of the Year – Stasiu Piela

a w składzie seniorów:

MVP – Marcin Tylski
Defensive MVP – Przemek Szukała
Offensive MVP – Tomek Gajewski
Most Improvement Player – Joachim Kruger
Rookie of the Year – Antek Idziak

Dodatkowo Zarząd klubu przyznał nagrodę specjalną Joachimowi Krugerowi za wyjątkową postawę oraz zaangażowanie na rzecz Klubu.

Po wręczeniu nagród wszyscy zebrani przystąpili do świętowania urodzin przy torcie oraz wspólnych rozmowach.